Golfe yra nusistovėjusios rašytos bei nerašytos golfo taisyklės, kurių turi laikytis kiekvienas save gerbiantis žaidėjas. Etiketas svarbus dėl gilių golfo tradicijų, bei dėl to, kad visi golfo mėgėjai puikiai leistų laiką, jaustųsi saugiai ir saugotų juos supančią aplinką. Už etiketo taisyklių nesilaikymą, arba jų pažeidinėjimą, žaidėjas gali būti baudžiamas ar net diskvalifikuojamas. Štai sąrašas etiketo taisyklių, kurios yra esminės ir kurių privalu laikytis žaidžiant šį taip sparčiai populiarėjantį žaidimą.

Pagarba kitiems žaidėjams. Nestovėkite arti smūgiuojančio žaidėjo ir netrukdykite jam įvairiais judesiais ar nereikalingomis kalbomis. Be to, nestovėkite ant mušimo linijos. Jei patarinėjate tam, kuris mūša kamuoliuką, darykite tai atsargiai ir pasitraukite iš smūgiavimo linijos, kuomet žaidėjas pasiruošęs mušti kamuoliuką. Nestovėkite žaidėjui už nugaros, tai gali blaškyti žaidėją. Geriausia stovėti priekyje, kiek atokiau nuo mušančiojo, tokiu atstumu, kuris tikrai netrukdys smūgiuoti. Išlaikykite žaidimo tempą. Perspėkite varžovus, ar kitus netoliese esančius asmenis, jei ruošiatės pavojingam smūgiui. Jei atsitinka taip, jog žaidėjas išmuša kamuoliuką ta kryptimi, kur yra pavojus į ką nors pataikyti, žaidėjas turėtų sušukti įspėjamą žodį. Paprastai naudojamas angliškas žodis „force“.

Elgesys aikštyne. Praleiskite greičiau žaidžiančius žaidėjus. Nesineškite į aikštę visų lazdų. Neužminkite ant kito žaidėjo mušimo linijos. Stenkitės nesiremti į lazdas, kad jos nepridarytų bereikalingų žymių ar duobučių žolėje. Prieš paliekant ridenimo aikštelę, tinkamai grąžinkite vėliavėlę į duobutę. Atkreipkite dėmesį ir laikykitės vietinių pranešimų apie golfomobilių judėjimo tvarką. Stovėkite saugiu atstumu nuo mušančio žaidėjo. Jei smūgio metu kamuoliukas palieka žymes žolėje – išlyginkite jas. Palikite smėlio bunkerius tokius kokius radote žaidimo pradžioje. Jei žaidėjas viso šito nepadaro, tai laikoma nepagarba aikštynui ir pačiam klubui.

Nepageidaujami garsai. Venkite pašalinių garsų ir netrukdykite kitam žaidėjui. Tai susikaupimo ir tikslumo reikalaujantis žaidimas, todėl žaidėjui reikia gerai apgalvoti smūgį ir susikaupti. Pašaliniai garsai labai blaško mintis

Apranga. Apranga turi būti patogi. Rekomenduojama dėvėti kelnes arba šortus iki kelių, moterys gali dėvėti sijonus, pageidaujama, kad jie nebūtų aukščiau kelių. Marškinėlius rekomenduojama rinktis trumpomis ar ilgesnėmis rankovėmis, su apykakle. Venkite berankovių marškinėlių ir moteriškų palaidinių su petnešėlėmis. Bateliai turi būti lygiais padais, geriausia rinktis specialius golfo batelius. Taip pat, rekomenduojama dėvėti kepuraitę ir mūvėti plonas odines pirštines, kurios apsaugo rankas nuo nuospaudų. Griežtai venkite džinsų ir aukštakulnių batelių.

Pagarba priešininkui. Etiketas nurodo, jog nederėtų džiaugtis priešininko nesėkme, ar bent jau to neparodyti. Geriau priešingai, padrąsinkite jį ir patarkite kaip smūgiuoti. Nestovėkite taip, jog ant priešininko ridenimo linijos kristų šešėlis. Tai gali blaškyti priešininką. Baigus žaidimą, kviečiama nusiimti kepurę, padėkoti priešininkui už žaidimą ir paspausti ranką

Pagalba aikštyne. Jei matote, kad priešininko kamuoliukas toli nuskriejo, galite jam pagelbėti ir padėti surasti bei atnešti kamuoliuką. Jei priešininkas pagalbos nepageidauja, primygtinai nesisiūlykite.

Etiketas svarbus tam, kad golfo žaidėjai galėtų žaisti saugiai ir pagal rekomendacijas. Laikantis aukščiau išvardintų etiketo taisyklių, žaidimas vyks sklandžiau ir galėsite juo mėgautis. Kadangi golfas laikomas džentelmenų žaidimu, pasistenkite išlikti džentelmenais, kurie neteršia golfo žaidėjų vardo. Pagal nusistovėjusias tradicijas, šis žaidimas itin gerai žinomas dėl taip pabrėžiamo etiketo ir tvarkos žaidimo metu. Etiketo taisyklės tikrai nėra sudėtingos, todėl jų laikytis tikrai paprasta. Laikydamiesi etiketo gerbsite ir save ir aplink esančius.